Güvenlik ve Yasal Uyarılar

Bu sitenin sahibi KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. (KKB)'dir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, sitede yer alan ve özel olarak belirtilen sözleşme, bilgilendirme ve taahhütnameler haricinde asgari olarak aşağıda yer alan ilke ve koşulları peşinen kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede yer alan tüm bilgiler ile sitede yer alan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. KKB, sitedeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. KKB, web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru olması için elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu nedenle, söz konusu bilgilerin teyide muhtaç olduğu bilinmelidir. KKB, önceden haber vermeksizin, istediği zaman bu sitede yer alan bilgilerin değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması hususlarında tek yetkili olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.

Sitede yer alan bilgiler, KKB'nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez ve hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz.


KKB, bu web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından veyahutta sitede yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu sitenin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye ve ilgili kararı alan kişilere aittir.

Bu sitenin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent ve diğer mülkiyet hakları KKB’ye aittir.

Site aracılığıyla verilen hizmetlerde müşterilerimizden alınan bilgilere yetkisiz erişimlerin engellenmesi için, bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır. Müşterilerimizin siteye girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. KKB sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Site aracılığıyla verilen hizmetlerde müşterilerimizden alınan bilgiler, müşterilerimizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla kullanılmaktadır. Müşterilerimizin, bu site aracılığı ile gerçekleştirmiş olduğu tüm aktivitelere ait kayıtlar, Kredi Kayıt Bürosu gizlilik politikası çerçevesinde saklanmaktadır.